Kategorie
Wyniki

Wyniki 52 edycji FMFT

✨Gala już za nami, a dla tych, którzy nie mogli być obecni, prezentujemy wyniki✨

🎶POEZJA ŚPIEWANA

Jury: Rafał Jędrzejczyk – przewodniczący

Adrianna Kućmierz

Anna Sroka

Jakub Zaborski

1 MIEJSCE

Karolina Fryt z V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie za utwory „Malagenia” i „Miasteczko Bełz”

2 MIEJSCE

Weronika Wąsowicz z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Długosza w Nowym Sączu-wokali Urszula Chmielewska z Zespołu Szkół Społecznych „Splot” z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego w Nowym Sączu-pianino za utwór „Nerwica w granicach normy”

EX AEQUO 2 MIEJSCEAlicja Czernichowska-Stanek – wokal i Olga Mytnik – pianino z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie za utwory „Wszystko dla twej miłości” i „Pocałunki”

3 MIEJSCE

Apolonia Stechura z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie za utwory „Gabinet lamentu” i „Rzeź nocy letniej”

🎤POEZJA RECYTOWANA

Jury: Rafał Jędrzejczyk – przewodniczący

Adrianna Kućmierz

Anna Sroka

Jakub Zaborski

1 MIEJSCE Magdalena Czekaj z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie za monolog Marty z dramatu „Romeo i Julia” i monolog Balladyny z dramatu „Balladyna”

2 MIEJSCE

Weronika Kubińska z V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie za utwory „Identyfikacja” i „Alkoholik wstępuje w bramę niebios”

3 MIEJSCE

Michalina Artecka z XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Brata Alberta – Adama Chmielowskiego w Krakowie za utwór „Dom dziecka”

🎥FILM

Jury: Ilona Buchner – przewodnicząca

Filip Krupa

Zbigniew Lecznar

Henryk Miszalski

Andrzej Popiel

Anna Szefer-Kłęk

1 MIEJSCE

Eryk Dziewoński i Kacper Góral z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie za film „MY BAD”

2 MIEJSCE

Kacper Zdeb II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Krakowie za film „Pasażer”

3 MIEJSCE

Karol Kudlik z I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Myślenicach za film „Zemsta”

💃TANIEC

Jury: Gabriela Kubacka – przewodnicząca

Marcela Noworolska

Anna Szot-Gębarowska

1 MIEJSCE

Julia Moskała i Julia Wiertel z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie

2 MIEJSCEAnita Studnicka z L’Art de la Danse Niepublicznej Krakowskiej Szkoły Sztuki Tańca

3 MIEJSCE

Maria Pietrucha z Krakowskiej Akademii Tańca L’art de la Danse

EX AEQUO 3 MIEJSCE Helena Kosecka z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie

🎭SZTUKA TEATRALNA

Jury: Ilona Buchner – przewodnicząca

Filip Krupa

Zbigniew Lecznar

Henryk Miszalski

Andrzej Popiel

Anna Szefer-Kłęk

1 MIEJSCETrzydziestka z Trzydziestki z XXX Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie im. Św. Brata Alberta – Adama Chmielowskiego za sztukę pt. „Blues Brothers Show”

EX AEQUO 1 MIEJSCE

Stan Krytyczny z Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży za sztukę pt. „Pani Koch”

2 MIEJSCE

Malutka Nadzieja z IX Prywatnego Liceum Aktorskiego za sztukę pt. „Niemile widziane”

WYRÓŻNIENIE

Grupa Mikro Fale z Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie za sztukę pt. „Zwyczajne szaleństwo”

🖍️NAGRODA ZA PLAKAT DO SZTUKI TEATRALNEJ

Za plakat zespołu Hocki-Klocki Wiktoria Koprowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.