Aktualności Festiwalu Małych Form Teatralnych

Terminy 46. FMFT

Znamy już terminy 46. Festiwalu Małych Form Teatralnych.

10.03.2015 Dzień Filmu i (nowość) Dzień Tańca

11,12.03.2015 Dni Sztuk (w Teatrze Groteska)

13.03.2015 Dni Poezji

19.03.2015 Gala FMFT

Czytaj wiecej »

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Gala 45. Festiwalu Małych Form Teatralnych już za nami.

Pod poniższym linkiem można zobaczyć nagranie z festiwalowego wieczoru:

http://new.livestream.com/perfectfilm/events/2876713

Czytaj wiecej »

Gala 45. FMFT na żywo w Internecie

Wszystkie osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w 45. Gali Festiwalu Małych Form Teatralnych, zapraszamy do oglądania relacji na żywo.

Zaczynamy 4 kwietnia o godzinie 17.50.

https://new.livestream.com/perfectfilm/events/2876713/statuses/46826012

lub w razie problemów:

http://perfectfilm.kylos.pl/perfectfilm/fmft2014_kylos_gate.html

Program Gali 45. Festiwalu Małych Form Teatralnych

CZĘŚĆ I

  • Prolog
  • Jakub Zaborski i Piotr Szumlas goście specjalni
  • Aleksandra Boroń „Z wierszy o Małgorzatce” I miejsce w kategorii: Recytacja
  • Kabaret Hasztag „Blondynki” wyróżnienie w kategorii: Przedstawienie
  • Katarzyna Sanak „Rebeka” III miejsce w kategorii: Poezja śpiewana
  • Blok reklamowy I

 

CZĘŚĆ II

  • Izabela Kubrak „Co mi Panie dasz?” II miejsce w kategorii: Poezja śpiewana
  • Grupa Warsztatowa Sceny 5 na 3 „Babcia i wnuczek, czyli noc cudów” III miejsce w kategorii: Przedstawienie
  • Wojciech Wójcik i Tomasz Kaczor „Pies” I miejsce w kategorii: Poezja śpiewana
  • Blok reklamowy II
  • Michał Łanuszka gość specjalny

 

CZĘŚĆ III

  • 2e II LO „Drużyna Stępiego” II miejsce w kategorii: Przedstawienie
  • Klaudia Gawor gość specjalny
  • Blok reklamowy III
  • „Śluby męczeńskie” niespodzianka
  • Epilog
Werdykt jury 45. Festiwalu Małych Form Teatralnych

Najlepsze przedstawienie teatralne

  • I miejsce – nie przyznano
  • II miejsce – „Drużyna Stępiego” klasa 2E, II LO
  • III miejsce – „Babcia i wnuczek, czyli noc cudów” Grupa Warsztatowa Sceny„5 na 3″. Jury dostrzega walory artystyczne przedstawienia, jednak nie może ocenić go wyżej ze względu na przekroczenie czasu regulaminowego.

Wyróżnienia

  • „Blondynki” Kabaret Hasztag, II LO

Ponadto jury pragnie wyróżnić sztukę „Koszmar” Mistery, II LO za wrażenia sceniczne.

Najlepsza rola żeńska

  • ex aequo
    • Izabela Dudziak – Adamus („Babcia i wnuczek, czyli noc cudów”)
    • Gabriela Buś – Rączka („Babcia i wnuczek, czyli noc cudów”)

Wyróżnienia

  • Justyna Dubiel – Satanela alias Mariot („Bal w Operze”)

Najlepsza rola męska

  • Bartosz Kluz – wnuczek („Babcia i wnuczek, czyli noc cudów”)

Wyróżnienia

  • Marcin Żurek-Kania – Spórni („Drużyna Stępiego”)

Poezja śpiewana

  • I miejsce – Wojciech Wójcik i Tomasz Kaczor „Pies”
  • II miejsce – Izabela Kubrak „Co mi Panie dasz?”
  • III miejsce – Katarzyna Sanak „Rebeka”

Wyróżnienia

  • Maria Niewitała – „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze na głos”
  • Agnieszka Łachowska – „Nie żałuję”
  • Adrianna Dołgań i Jakub Cygan – „Millhaven”
  • Aleksandra Chrustek – „Tu i teraz”
  • Małgorzata Hodurek – „Ktoś do kochania”
  • Kamil Herod i Dominika Mucha

Poezja recytowana

  • I miejsce – Aleksandra Boroń – „Z wierszy o Małgorzatce”
  • II miejsce – nie przyznano
  • III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienia

  • Piotr Śladowski – „Miłość szczęśliwa”