Aktualności Festiwalu Małych Form Teatralnych

Program Gali 45. Festiwalu Małych Form Teatralnych

CZĘŚĆ I

  • Prolog
  • Jakub Zaborski i Piotr Szumlas goście specjalni
  • Aleksandra Boroń „Z wierszy o Małgorzatce” I miejsce w kategorii: Recytacja
  • Kabaret Hasztag „Blondynki” wyróżnienie w kategorii: Przedstawienie
  • Katarzyna Sanak „Rebeka” III miejsce w kategorii: Poezja śpiewana
  • Blok reklamowy I

 

CZĘŚĆ II

  • Izabela Kubrak „Co mi Panie dasz?” II miejsce w kategorii: Poezja śpiewana
  • Grupa Warsztatowa Sceny 5 na 3 „Babcia i wnuczek, czyli noc cudów” III miejsce w kategorii: Przedstawienie
  • Wojciech Wójcik i Tomasz Kaczor „Pies” I miejsce w kategorii: Poezja śpiewana
  • Blok reklamowy II
  • Michał Łanuszka gość specjalny

 

CZĘŚĆ III

  • 2e II LO „Drużyna Stępiego” II miejsce w kategorii: Przedstawienie
  • Klaudia Gawor gość specjalny
  • Blok reklamowy III
  • „Śluby męczeńskie” niespodzianka
  • Epilog
Werdykt jury 45. Festiwalu Małych Form Teatralnych

Najlepsze przedstawienie teatralne

  • I miejsce – nie przyznano
  • II miejsce – „Drużyna Stępiego” klasa 2E, II LO
  • III miejsce – „Babcia i wnuczek, czyli noc cudów” Grupa Warsztatowa Sceny„5 na 3″. Jury dostrzega walory artystyczne przedstawienia, jednak nie może ocenić go wyżej ze względu na przekroczenie czasu regulaminowego.

Wyróżnienia

  • „Blondynki” Kabaret Hasztag, II LO

Ponadto jury pragnie wyróżnić sztukę „Koszmar” Mistery, II LO za wrażenia sceniczne.

Najlepsza rola żeńska

  • ex aequo
    • Izabela Dudziak – Adamus („Babcia i wnuczek, czyli noc cudów”)
    • Gabriela Buś – Rączka („Babcia i wnuczek, czyli noc cudów”)

Wyróżnienia

  • Justyna Dubiel – Satanela alias Mariot („Bal w Operze”)

Najlepsza rola męska

  • Bartosz Kluz – wnuczek („Babcia i wnuczek, czyli noc cudów”)

Wyróżnienia

  • Marcin Żurek-Kania – Spórni („Drużyna Stępiego”)

Poezja śpiewana

  • I miejsce – Wojciech Wójcik i Tomasz Kaczor „Pies”
  • II miejsce – Izabela Kubrak „Co mi Panie dasz?”
  • III miejsce – Katarzyna Sanak „Rebeka”

Wyróżnienia

  • Maria Niewitała – „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze na głos”
  • Agnieszka Łachowska – „Nie żałuję”
  • Adrianna Dołgań i Jakub Cygan – „Millhaven”
  • Aleksandra Chrustek – „Tu i teraz”
  • Małgorzata Hodurek – „Ktoś do kochania”
  • Kamil Herod i Dominika Mucha

Poezja recytowana

  • I miejsce – Aleksandra Boroń – „Z wierszy o Małgorzatce”
  • II miejsce – nie przyznano
  • III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienia

  • Piotr Śladowski – „Miłość szczęśliwa”
45. Festiwal Małych Form Teatralnych

Nowy

aby powiększyć, kliknij na zdjęcie

RECtangled

Reklama 45.FMFT vol.4 „RECtangled”

Klasyczna para

Reklama 45.FMFT vol.3 „Klasyczna para”